Daniel Obajtek

3, 2, 1... Emocje! Kto się schował - Teatr Uszyty spektakl "Kto tam" i warsztaty z formami teatralnymi w Parku Miejskim w Jaśle

-

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

Kolłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Spektakl i warsztaty w Parku Miejskim w Jaśle
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu Do Czytania! Gotowi! Start! zaprasza najmłodszych do udziału w spektaklu Teatru Uszytego pt. „Kto tam” oraz warsztatach z formami teatralnymi wykorzystanymi w sztuce. Spektakl odbędzie się w Parku Miejskim 1 sierpnia br. (sobota) o godz. 15.00.
Mali widzowie będą mieli okazję poznać niebieskiego zajączka – głównego bohatera przedstawienia. Zajączek nie chce być sam, pragnie spotkać inne zwierzęta, by się z nimi zaprzyjaźnić…. Czy uda się nawiązać nowe znajomości ze zwierzętami? Przekonają się już niebawem najmłodsi uczestnicy wydarzenia.
Po spektaklu dzieci wezmą udział w warsztatach z formami teatralnymi zwierząt zaprezentowanymi przez krakowskich artystów.
Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle „Familiaris”.
W razie niepogody spektakl i warsztaty odbędą się w budynku Jasielskiego Domu Kultury.
Projekt Do Czytania! Gotowi! Start! dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

3, 2, 1... Emocje! Kto się schował - Teatr Uszyty spektakl "Kto tam" i warsztaty z formami teatralnymi w Parku Miejskim w Jaśle

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl