Daniel Obajtek

Pergaminowe fascynacje Grażyny Jaśko - spotkanie w JDK

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Pergaminowe fascynacje Grażyny Jaśko - spotkanie odbędzie się 18 stycznia 2022 roku o godzinie 17:00 w JDK. Na pierwsze spotkanie w nowym 2022 roku Klub Ludzi z Pasją Jasielskiego Domu Kultury zaprosił Grażynę Jaśko, której pasją stało się rękodzieło artystyczne.

Grażyna Jaśko z zawodu jest nauczycielką nauczania zintegrowanego w jasielskim Zespole Szkół Miejskich nr 5. Od lat z pasją uprawia: haft, bibułkarstwo, zdobienie pisanek, decoupage i quiling, a ostatnio zafascynowała się techniką pergaminową i głównie jej poświęca swój czas, tworząc precyzyjne arcydzieła. Stała się tak biegła w tej sztuce, że zdobyła certyfikat nauczyciela pergamano i podejmuje się uczenia innych.

Prace Grażyny Jaśko prezentowane były w wielu miejscach, m.in. można je było podziwiać na biennale sztuki ludowej i nieprofesjonalnej w JDK oraz na cyklicznych wystawach haftu w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.

Podczas spotkania Klubu Ludzi z Pasją JDK artystka rękodzieła podzieli się z klubowiczami swoimi pergaminowymi fascynacjami.

 

Pergaminowe fascynacje Grażyny Jaśko - spotkanie w JDK

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl