Daniel Obajtek

Weekend z kulturą w Jasle

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Jasło. Weekend z kulturą

W najbliższy weekend (1 i 2 sierpnia br.) Miasto Jasło oraz jasielskie instytucje kultury zapraszają najmłodszych do wspólnej zabawy w Parku Miejskim. W ramach „Weekendu z kulturą” odbędą się tam: warsztaty, spektakl, gry i zabawy oraz pokaz sztuczek iluzjonistycznych. Ponadto, w sobotę na parkingu przy ul. Farnej odbędzie się samochodowy seans filmowy, a w niedzielę w parkowej glorietce - koncert kapeli podwórkowej.

W sobotę, 1 sierpnia, o godz. 15:00 w parku wystawiony zostanie spektakl oraz odbędą się warsztaty dla najmłodszych pod tytułem „Kto się schował”.

Tego samego dnia wieczorem - o godz. 21.00 - w ramach mobilnego kina samochodowego, na parkingu przy ul. Farnej wyświetlona zostanie druga część filmu o przygodach Misia Paddingtona.

W niedzielę, 2 sierpnia, JDK zaprasza dzieci wraz z opiekunami na kolejne atrakcyjne popołudnie w Parku Miejskim. O godz. 14.00. otwarty zostanie „zwierzęcy ogród” pełen konkursów i zabaw plastycznych. Będą też figle-migle z Pippi oraz twórcze zabawy z papierem, a gość specjalny Pan Buźka (Bartosz Gembski), pokaże najmłodszym tajemniczy świat magii i animacji.

„Weekend z kulturą” zakończy o godz. 18.00 koncert kapeli podwórkowej Tanie Dranie, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu. Zespół wykona znane i powszechnie lubiane utwory rozrywkowe.

Organizatorami „Weekendu z kulturą” są: Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum Regionalne w Jaśle.

 

Weekend z kulturą w Jasle

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl