Koncert Baranovski w JDK

Nowy termin:

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

70.00

W maju w Jasielskim Domu Kultury wystąpi twórca m.in. takich hitów, jak: "Czułe miejsce" czy "Lubię być z nią". Baranovski w Grodzie Bartłomieja zaprezentuje swoje przeboje jak i nowe utwory w piątek, 7 października 2022 roku o godzinie 18.00.

Za projektem Baranovski stoi 30 – letni wokalista, muzyk, producent, kompozytor i autor tekstów Wojtek Baranowski, znany m.in. z występów z grupą XXANAXX. Na początku 2018 roku rozpoczął karierę solową. W październiku 2019 roku wydał swój debiutancki album "Zbiór". Miał już wtedy na swoim koncie złote płyty dla singli "Dym" i "Zbiór", platynową dla "Luźno" i podwójnie platynową dla "Czułego miejsca".
Twórca dostał również nominację do Fryderyka w kategorii "fonograficzny debiut roku", a debiutancka płyta przyniosła kolejne trzy nominacje do Fryderyków w kategoriach: autor roku, utwór roku i album roku pop. Wydany we wrześniu 2020 singiel "Lubie być z nią" dotarł do pierwszego miejsca listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju oraz osiągnął status diamentowej płyty, osiągając sprzedaż powyżej 100 tysięcy egzemplarzy. Utwór promował wydany w październiku 2021 drugi album artysty: "Baranovski 2". Płyta jeszcze przed premierą pokryła się złotem.

Bilety w cenie 70 złotych do nabycia w sekretariacie JDK lub drogą on-line.

 

Koncert Baranovski w JDK

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl