Daniel Obajtek

Majowa noc z JDK

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Majowa noc z JDK odbędzie się w dniu 13 maja 2022 roku.

Wydarzenie o 16:30 rozpocznie występ utalentowanych młodych muzyków z zespołu Jazz Kids oraz solistów Jasielskiego Domu Kultury, podopiecznych instruktorów muzyki JDK. Do niezwykłego świata przedwojennych kawiarni, wielkich gwiazd, czasów charlestona, foxtrota i wesołej zabawy, kabaretowych tekstów i międzywojennych szlagierów o godzinie 17.00 przeniesie widzów spektakl "Retro Carnival" przygotowany przez teatr młodzieżowy JDK.
O godzinie 18.30 z cyklu Klub Ludzi z Pasją o swojej fascynacji paralotniarstwem opowie Wacław Mendys, znany jasielski adwokat, którego tą formą rekreacji zaraził syn, Jakub.

Natomiast Muzyczny Bunkier zaprasza o godzinie 20.00 na koncert Kapeli Spod Rubani. Muzycy wykonają szeroko pojętą muzykę folkową do tekstów lokalnych twórców. Zespół ma na koncie nagrody z najważniejszych festiwalach piosenki turystycznej i studenckiej w Polsce.
O godzinie 22.00 Majową Noc z JDK zakończy koncert zespołu Seila. Miłośnicy rockowego brzmienia usłyszą nie tylko utwory z debiutanckiego albumu zespołu „Koniec Konfliktów” wydanego we wrześniu 2020 roku, ale także nowe kompozycje.

 

Majowa noc z JDK

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl