XII Jesienne Spotkania z Teatrem w Jasielskim Domu Kultury: "Judy"

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

60

XII Jesienne Spotkania z Teatrem w JDK. Hanna Śleszyńska jako Judy Garland

Jasielski Dom Kultury zaprasza na pierwszą - w ramach XII Jesiennych Spotkań z Teatrem - sztukę pt. „Judy”. W roli amerykańskiej artystki zobaczymy znakomitą polską aktorkę Hannę Śleszyńską.
Partnerem spektaklu, który odbędzie się 18 września br. o godz. 18.00 i 20.00 jest Lotos Asfalt sp. z o.o. Bilety w cenie 60 zł można kupić w sekretariacie JDK lub online.
„Judy” to poruszająca i zabawna historia aktorskiej legendy Hollywood. Sztuka pokazuje ostatnie chwile życia artystki. Spotykamy się w garderobie aktorki, jak się później okazuje, przed jej ostatnim występem. Poznajemy ją od strony prywatnej, zawodowej i intymnej. Na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią, Judy Garland opowiada o życiu, karierze, miłości, a przede wszystkich o swoich wzlotach i upadkach.
„Własność znana jako Judy Garland” w 2006 roku podbiła Broadway, a sztuka wyreżyserowana przez Sławomira Chwastowskiego, została przetłumaczona specjalnie na język polski dla Hanny Śleszyńskiej, artystki obdarzonej wielką siłą głosu i aktorskim talentem.

 

XII Jesienne Spotkania z Teatrem w Jasielskim Domu Kultury: "Judy"

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl