Daniel Obajtek

Dzień Dziecka w Jaśle

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Ogród Jordanowski w Jaśle
38-200 Jasło

Wstęp wolny

Dzień Dziecka "Jedz zdrowo, bądź aktywny sportowo" w Jaśle odbędzie się w dniu 1 czerwca 2022 roku w godzinach od 16:00 do 19:00 w Ogródku Jordanowskim.

Świat zabawek i witamin, warsztaty: cyrkowe i plastyczne, miasteczko rowerowe i występ znanych i lubianych artystów JDK i MDK. To tylko kilka z wymienionych atrakcji, jakie czekają na milusińskich z okazji Dnia Dziecka.
Hasło przewodnie tegorocznej zabawy brzmi: „jedz zdrowo, bądź aktywny sportowo”. Świat witamin odkrywać przed milusińskim będą artyści z Centrum Uśmiechu, znani z telewizyjnych ekranów Inspektor Ogórek, Truskawka i Jagoda, którzy śpiewająco przybliżą najmłodszym rolę i funkcje witamin w organiżmie człowieka oraz przedstawią, jakie produkty dostarczają ich najwięcej. Wrocławski Teatr na Walizkach przedstawi spektakl pt. „Atak Clownów” – to mnóstwo komediowych scenek fabularnych, skeczy oraz gagów, których głównymi bohaterami są właśnie te ekscentryczne postacie.

Za sprawą Piotra Bielaka na terenie ogrodu pojawi się miasteczko rowerowe oraz odbędzie się pokaz rowerowy. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą wziąć udział w warsztatach cyrkowych przygotowanych przez aktorów Teatru na Walizkach. Na warsztaty plastyczne – papier, glina, kamień – zapraszają pracownicy Muzeum Regionalnego w Jaśle. „Książka w ruchu”, to z kolei propozycja Miejskiej Biblioteki Publicznej. Jasielski Dom Kultury zaprasza do świata zabawek i dużych klocków. Czas spędzany na wesołej zabawie umili występ zespołów artystycznych Jasielskiego i Młodzieżowego Domu Kultury.

 

Dzień Dziecka w Jaśle

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl