XII Jesienne Spotkania z Teatrem w Jasielskim Domu Kultury: „Anioł i kobiety”

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

70

XII Jesienne Spotkania z Teatrem w Jasielskim Domu Kultury: „Anioł i kobiety”

W ramach XII Jesiennych Spotkań z Teatrem, 16 października o godz. 18 w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się kolejny spektakl „Anioł i kobiety”.

W przedsionku raju spotykają się trzy artystki, pies i anioł. Ten ostatni zadecyduje czy trafią do nieba, czy wrócą na ziemię. Tak w skrócie przedstawia się fabuła kolejnej sztuki teatralnej, która odbędzie się 16 października br. o godz. 18 w ramach XII Jesiennych Spotkań z Teatrem.

Akcja tragikomedii „ Anioł i kobiety” Jerzego Masłowskiego rozgrywa się między czterema postaciami w przedsionku raju i obfituje w wiele niespodziewanych, nierzadko komicznych sytuacji. Jak wygląda życie bohaterek dramatu z tej, nieziemskiej, perspektywy? Czy artystki wybiorą zaświaty, czy zechcą powrócić na ziemię? A pies? Jak potoczą się jego losy? To tylko niektóre z pytań, reżyserki spektaklu, Agnieszki Warchulskiej. Warto je stawiać, warto na nie odpowiadać ...
W sztuce zobaczymy znanych i lubianych aktorów: Marię Pakulnis, Violę Arlak, Agnieszkę Warchulską i Tadeusza Chudeckiego.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w sekretariacie JDK lub online. Partnerami wydarzenia są: Miasto Jasło i LOTOS Asfalt sp. z o.o.

 

XII Jesienne Spotkania z Teatrem w Jasielskim Domu Kultury: „Anioł i kobiety”

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2020 jaslo365.pl