Daniel Obajtek

IV Letnie Warsztaty Big Bandowe

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

150.00

Jasielski Dom Kultury już po raz czwarty zaprasza dzieci i młodzież na Letnie Warsztaty Big Bandowe, które odbędą się w dniach od 22 do 26 sierpnia 2022 roku. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16.

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży, już grających na instrumentach, a zainteresowanych rozwinięciem swoich umiejętności oraz poszerzeniem swoich horyzontów z zakresu muzyki jazzowej i rozrywkowej.

Warsztaty w tym roku poprowadzą:
Michał Król – saksofon – absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej;
Rafał Czarnacki – sekcja instr. rytmicznych – pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, obecnie wykładowca na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale Jazzu.
Robert Pisarek – trąbka, puzon – absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, muzyk i pedagog znany w jasielskim środowisku muzycznym

Zwieńczeniem zajęć będzie koncert uczestników wraz z instruktorami, który odbędzie się w piątek, 26 sierpnia br. o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

 

IV Letnie Warsztaty Big Bandowe

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl