Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Spotkanie z Justyną Bednarek

-

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

Jasielski Dom Kultury w Jaśle
Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

Jasło. Spotkanie z Justyną Bednarek

8 września 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w ramach projektu „Do czytania! Gotowi! Start!” odbędzie się spotkanie autorskie dla dzieci z Justyną Bednarek, autorką m.in. znanych i lubianych książek dla najmłodszych.

Poetka, pisarka i ilustratorka z wykształcenia romanistka. Autorka m.in. historii „Pięciu sprytnych kun” i „Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek”, książek ukazujących wachlarz emocji oraz obrazów w nich zawartych, niosących radość i pochwałę pozytywnych zachowań.

Uczestnicy spotkania z elementami warsztatu dowiedzą się m.in. czym się różni dobra książka od dobrego placka, jakie człowiek ma obowiązki wobec zwierząt i czemu powinniśmy być dla nich dobrzy.

Spotkanie odbędzie się 8 września 2020 r. (wtorek) o godz. 16.00 na tarasie JDK, w przypadku deszczowej pogody w holu JDK.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło.

Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle „Familiaris”.

Projekt „Do czytania! Gotowi! Start!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Spotkanie z Justyną Bednarek

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2021 jaslo365.pl