Kabaret Paranienormalni w Jaśle

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

65.00zł - 75.00

Już 10 grudnia 2022 roku w Jasielskim Domu Kultury będziemy świętować 18 urodziny. W dorosłość dumnie wkracza Kabaret Paranienormalni. Z tej okazji: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk zapewnią widzom ponad dwugodzinną zabawę w towarzystwie najlepszych skeczy, premier i debiutów.

To właśnie nowy program urodzinowy "Osiemnastka" oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość. Spotkanie z kabaretem odbędzie się o godzinie 16.00, a bilety w cenie: 75 zł (zwykły) i 65 zł (ulgowy) do nabycia w sekretariacie JDK lub on-line.

Świętowanie pełnoletniości potrwa przez cały 2023 rok. Panowie, jak zwykle w doskonałej formie, bawić będą publiczność nowymi skeczami i postaciami, zabierając widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. - Skecze z najnowszego programu to wynik naszych wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić z nami na scenie, bo Osiemnastka to skecze z udziałem publiczności – czytamy w opisie projektu.

 

Kabaret Paranienormalni w Jaśle

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl