XXVIII Konkurs kolęd i pastorałek "Na nutę kantyczek – kolędy Podkarpacia"

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Wstęp wolny

XXVIII Konkurs kolęd i pastorałek "Na nutę kantyczek – kolędy Podkarpacia" odbędzie się w dniu 14 stycznia 2023 roku o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury.

Do 15 grudnia br. można nadsyłać zgłoszenia do XXVIII Konkursu kolęd i pastorałek "Na nutę kantyczek – kolędy Podkarpacia". Przesłuchania solistów i zespołów odbywać się będą 3 i 4 stycznia 2023 r.
Patronat nad konkursem objęli: Burmistrz Miasta Jasła, Ksiądz dziekan dekanatu Jasło Wschód. Sponsorem wydarzenia jest Sieć Sklepów MPM, a oficjalnym partnerem motoryzacyjnym TOYOTA Jasło.

Cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem doroczny Konkurs kolęd i pastorałek "Na nutę kantyczek – kolędy Podkarpacia", adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Podkarpacia i województw ościennych. Główne cele konkursu to podtrzymywanie i ożywienie tradycji rodzinnego kolędowania, śpiewu zespołowego oraz poznawanie nieznanych i przypomnienie zapomnianych polskich i podkarpackich tradycyjnych kolęd i pastorałek.

Szczegóły w regulaminie znajdującym się na stronie jdkjaslo.pl, informacji dotyczących konkursu udziela również Ewa Grzebień, nr telefonu: 13 44 351 61.

 

XXVIII Konkurs kolęd i pastorałek "Na nutę kantyczek – kolędy Podkarpacia"

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl