Brighter Colours w Muzycznym Bunkrze JDK

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

15.00

Organizatorzy miłośników indie rocka zapraszają na pierwszy w nowym 2023 roku koncert do Muzycznego Bunkra. Przed jasielską publicznością wystąpi krakowski zespół Brighter Colours w piątek, 27 stycznia 2023 roku o godzinie 18.00 w JDK.

Brighter Colours to krakowski zespół założony w 2019 roku przez dwójkę przyjaciół, który z biegiem czasu rozrósł się do czteroosobowego kolektywu. Muzycy od początku stawiają na własną twórczość i zabawę dźwiękiem. Pod koniec lipca 2022 roku wydali debiutancką Live EP „Spacement Tapes”, która zawiera 5 utworów zarejestrowanych podczas jednego z koncertów. Zespół nagrodzony został wyróżnieniem na II Skała Rock Festival w 2022 roku.

Muzycy doskonale czują się w nurcie indie oraz alternatywnego rocka, ale w ich repertuarze nie brakuje przyjemnych dla ucha popowych melodii, inspiracji kultową muzyką lat 70-tych oraz charakterystycznych harmonii śpiewanych przez dwójkę wokalistów. Ich koncerty to bogata paleta muzycznych kolorów gdzie obok energetycznych i żywiołowych kompozycji, pojawiają się nostalgiczne piosenki jak i utwory idealnie rezonujące z pogodnym uśmiechem na twarzy.

Zespół tworzą:
Jake Koch – gitara elektryczna i wokal
Michał Pietraszek – klawisze
Kasia Kobuszewska – gitara basowa i wokal
Bartek Pąprowicz – perkusja

 

Brighter Colours w Muzycznym Bunkrze JDK

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl