Daniel Obajtek

"Spróbujmy jeszcze raz" - komedia w JDK

-

Jasielski Dom Kultury w Jaśle

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

60.00

Przezabawna, brawurowa komedia o perypetiach par w średnim wieku w doborowej obsadzie. W JDK odbędzie się spektakl "Spróbujmy jeszcze raz" w dniu 27 marca 2023 roku o godzinie 18.00. Bilety w cenie 60 złotych do nabycia w sekretariacie JDK oraz on-line.

"Spróbujmy jeszcze raz" to pełen znakomitego humoru spektakl w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku. Obfituje on w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy. Tekst Murraya F. Schisgalla to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej).

W części pierwszej On – niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona – rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Co wyniknie z tego spotkania? O tym musicie przekonać się państwo sami!

W drugiej części On – znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona – niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa…

Obsada: Lucyna Malec, Marek Siudym oraz Jan Kobuszewski – obecny głosem jako Dr Oliovski.
Reżyseria – Marcin Sławiński; scenografia – Wojciech Stefaniak; kostiumy – Joanna Snopek; muzyka – Mamadou Diouf i Sama Yoon.
Producent – Joanna Cywińska.

 

"Spróbujmy jeszcze raz" - komedia w JDK

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 jaslo365.pl