Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku.
W sobotę (9 października) w niezwykle uroczystej oprawie 16 par małżeńskich z terenu gminy Dębowiec świętowało Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Uroczyste obchody rozpoczęły się o godzinie
10:30 w Bazylice Mniejszej Najświętszej Marii Panny w Dębowcu. Podczas Mszy świętej w intencji Jubilatów ksiądz Paweł Raczyński udzielił im uroczystego błogosławieństwa oraz wspominał o sile miłości oraz istocie małżeństwa.

złote gody dębowiec

Kolejna część uroczystości miała miejsce w Urzędzie Gminy, gdzie Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek uroczyście dokonał aktu dekoracji medalami, a także wręczył legitymacje, kwiaty oraz upominki Jubilatom Złotych Godów.

zespół Kaśka

W swoim przemówieniu Wójt Gminy wyraził podziw i szacunek dla Małżonków oraz życzył kolejnych lat w zdrowiu i miłości. Nie zabrakło również toastu oraz poczęstunku, które odbyły się w akompaniamencie zespołu folklorystycznego "Kaśka".


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.