W meczu zaległej XXI kolejki Ostoja Kołaczyce zremisowała na swoim stadionie z Iskrą Przysietnica 1-1.
Pierwsza połowa meczu była rozgrywana pod dyktando Iskry Przysietnica. - Nie weszliśmy w mecz - krótko skwitował 45 minut gry swojej drużyny trener Ostoi Robert Podkulski. Goście objęli prowadzenie po precyzyjnym strzale zza pola karnego Wojciecha Bąka.

Po przerwie role się odwróciły. Ostoja ostro zaatakowała i w pierwszym kwadransie II połowy stworzyła trzy okazje do zdobycia bramki. Nie wykorzystali szansy Jakub Podgórski i Sławomir Sienicki. Ten duet uratował remis dla gospodarzy. Po zagraniu z rogu Jakuba Podgórskiego, Sławomir Sienicki pokonał Szymona Sieniawskiego. To 9 bramka w tym sezonie napastnika Ostoi, a czwarta w rundzie wiosennej.

W końcówce Ostoja protestowała, domagając się rzutu karnego za zagranie piłki ręką w polu karnym przez jednego z zawodników Iskry.

Dla Ostoi był to 10. mecz z rzędu bez porażki (5 zwycięstw i 5 remisów). Iskra zremisowała trzeci raz z rzędu na wiosnę.

Mecz XXI kolejki z 21 marca (30 kwietnia):
Ostoja Kołaczyce - Iskra Przysietnica 1-1 (0-1)
0-1 Wojciech Bąk (20), 1-1 Sławomir Sienicki (65)

Ostoja: Damian Łukaszewski - Krzysztof Kaleta (46 Tomasz Kotulak), Szymon Grzesiak, Piotr Kosiba, Damian Przewoźnik - Rafał Kurcz (85 Krystian Jachym), Wiktor Hendzel, Jakub Podgórski (75 Damian Wiatr), Mateusz Biernacki (80 Tomasz Sypień), Sławomir Sienicki - Mateusz Juszkiewicz (46 Michał Kaleta); na ławce rezerwowych: Tomasz Biały, Piotr Przewoźnik; trener Robert Podkulski.
Iskra: Szymon Sieniawski - Dominik Rogula, Mateusz Buczek, Paweł Knap (89 Daniel Sobota), Bartłomiej Banaś (70 Krystian Bogacki), Łukasz Brożek, Albert Szczepek, Krzysztof Bieda, Damian Wacek, Jakub Pietryka, Wojciech Bąk; trener Marcin Nycz.
Sędziowali: Grzegorz Gądela oraz Albin Kijowski i Piotr Farion. Żółte kartki: trener Robert Podkulski - Albert Szczepek, Paweł Knap, trener Marcin Nycz. Mecz bez publiczności.

W pozostałych meczach XXI kolejki:
Przełęcz Dukla - Wisłok Sieniawa 0-0
Szarotka Uherce - Markiewicza Krosno 0-1 (0-0): 0-1 Filip Dubis (63).
Beskid Posada Górna - Orzeł Faliszówka 3-1 (0-0): 0-1 Wojciech Buczyński (46), 1-1 Piotr Świder (48), 2-1 Piotr Świder (77), 3-1 Wojciech Golowski (88).
Start Rymanów - Brzozovia Brzozów 5-0 (1-0): 1-0 Maciej Zięba (21), 2-0 Filip Brożyna (54), 3-0 Maciej Zięba (58), 4-0 Filip Brożyna (67), 5-0 Bartosz Gołda (75).
Przełom Besko - Bieszczady Arłamów Ustrzyki Dolne 0-3 (0-1): 0-1 Bartłomiej Ostach (19, samobójcza), 0-2 Radosław Macnar (72), 0-3 Radosław Macnar (79).
Cosmos Nowotaniec - Grabowianka Grabówka 3-0 wo (Grabowianka oddała mecz z walkowerem).

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.