28-latek nie miał przy sobie żadnych dokumentów ani przedmiotów, które mogłyby pomóc w ustaleniu kim jest. Pomogli mu policjanci.
W piątek (8 kwietnia) po godzinie 7, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do jednego z mieszkańców z ul. Konarskiego w Ropczycach, zadzwonił domofonem mężczyzna, którego wypowiedzi były nielogiczne. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol. Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zastali młodego mężczyznę. Niestety kontakt z nim był bardzo utrudniony. Mężczyzna nie wiedział, gdzie się znajduje, jak się nazywa i gdzie mieszka. Dodatkowo nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, które pozwoliłyby ustalić jego tożsamość.

Mundurowi przywieźli mężczyznę na komendę. Tam, został rozpoznany przez dyżurnego jednostki. Jak się okazało, kilka tygodni wcześniej, wobec mężczyzny była przeprowadzona podobna interwencja. Policjanci szybko ustalili rodzinę 28-latka mieszkającą w gminie Pilzno i przekazali go pod opiekę ojca.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.