W meczu XXII kolejki klasy okręgowej LKS Skołyszyn przegrał w Krośnie z Markiewicza 0-3.
Dla Markiewicza był to ostatni mecz w sezonie. Po pierwszej wyrównanej połowie, gospodarze po przerwie strzelili trzy gole. Vasyl Hirka, który pierwszy pokonał Michała Stója, zaliczył asystę przy drugiej bramce Roberta Sico. Wynik ustalił Jakub Satur strzałem głową po zagraniu Dariusza Łacha.

Skołyszyn mógł pokusić się także o gole, ale strzały w II połowie Patryka Korneusza, Szymona Filipaka i Jakuba Warchoła obronił bramkarz gospodarzy.

Mecz zaległej XXII kolejki z 28 marca (30 czerwca)
Markiewicza Krosno - LKS Skołyszyn 3-0 (0-0)
1-0 Vasyl Hirka (51), 2-0 Robert Sico (55), 3-0 Jakub Satur (76)

Markiewicza: Arkadiusz Niezgoda - Marcin Ginalski (58 Jakub Wierdak), Paweł Jarząb (23 Michał Krupski), Marcin Żywiec (78 Borys Czajkowski), Dariusz Łach - Jonasz Gonet (65 Kamil Kukulski), Vasyl Hirka, Damian Honkisz, Mikołaj Kurek (62 Krzysztof Zając), Jakub Satur - Robert Sico (63 Filip Dubis); trener Marcin Żywiec.
Skołyszyn: Michał Stój (56 Przemysław Wierzgacz) - Jacek Kaszycki, Mateusz Jankowicz, Patryk Marszałek, Tomasz Syzdek - Mateusz Skok (65 Jakub Warchoł), Jakub Zawisza, Artur Walczyk, Patryk Korneusz - Maciej Setlik (46 Szymon Filipak), Marek Zawisza; trener Zdzisław Żmigrodzki.
Sędziowali: Jan Gawle oraz Mateusz Chmiel i Krzysztof Lipczyński (KS Dębica). Żółte kartki: Jacek Kaszycki, Jakub Warchoł. Widzów 50.