W Grodzisku Mazowieckim odbyła się premiera płyty świątecznej "Christmas Talents III Edition". Wśród wykonawców znalazła się Karolina Polak.
Początkiem grudnia br. w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim odbyła się premiera płyty świątecznej "Christmas Talents III Edition". Koncert zorganizowany był przez Fundację "Ze sztuką przez świat".

Karolina Polak

Na płycie nagrano kolędy a wśród wykonawców znalazła się wokalistka Karolina Polak, która wraz z innym laureatami konkursu zaśpiewała kolędę "Gdy śliczna Panna" i z tą też kolędą wystąpiła na sobotnim koncercie.

Nagrania płyty było wynikiem Świątecznego Konkursu Muzycznego "Nagraj z nami płytę", zorganizowanego przez Fundację "Ze sztuką przez świat", który odbył się w marcu 2023 r. w formule on line.

Karolina Polak

Karolina otrzymała tam 2 nagrodę i zaproszenie do udziału w nagraniu płyty z kolędami. Płyta była nagrywana w październiku tego roku w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. J. Wasowskiego w Warszawie.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.