Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności dwóch śmiertelnych wypadków, do jakich doszło podczas minionego weekendu. W wyniku tych zdarzeń zginęły dwie osoby, a jedna została ranna.
Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę, o godz. 5.30 w Kamieniu. Ze wstępnych ustaleń rzeszowskiej ekipy wypadkowej wynika, że kierujący samochodem marki Audi, podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad swoim pojazdem i zjechał z drogi do rowu gdzie uderzył w betonowy przepust i dachował. Następnie pojazd został przemieszczony na teren prywatnej posesji.

Niestety, kierujący audi, 24-letni mieszkaniec gminy Kamień zginął na miejscu. 15-letnia pasażerka pojazdu nie odniosła obrażeń, jednak trafiła do szpitala na badania.


W niedzielę, tuż po północy policjanci pracowali na miejscu drugiego tragicznego w skutkach zdarzenia. O godz. 0.30 na ul. Rzecha, kierująca pojazdem marki Kia, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z autobusem.

Niestety, pomimo udzielonej pomocy medycznej, kierująca kią, 62-letnia kobieta zmarła na miejscu. W wyniku zdarzenia ranny został 61-letni pasażer osobówki, który trafił do szpitala.

Autobusem marki Neoplan podróżowało do Kijowa 55 obywateli Ukrainy. Nikt z nich nie odniósł obrażeń.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.