Czterech sportowców z terenu powiatu jasielskiego otrzymało nagrody Zarządu Powiatu za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2023 roku.
W dniu 22 marca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle spotkali się zawodnicy, aby odebrać nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Starosta Jasielski Adam Pawluś oraz Etatowy Członek Zarządu Jan Muzyka pogratulowali zebranym wspaniałej postawy sportowej, podziękowali za godne reprezentowanie Powiatu Jasielskiego zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju oraz złożyli życzenia dalszych sukcesów na arenach sportowych.

Nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2023 roku otrzymali:
1. Piotr Jarecki - zawodnik Klubu Sportowego SPEED Jasło. Dyscyplina: rolkarstwo, narciarstwo biegowe. Członek Kadry Narodowej Młodzieżowców w narciarstwie biegowym, złoty medalista na Mistrzostwach Polski Juniorów w Wiśle, srebrny i brązowy medalista na Mistrzostwach Polski Seniorów w Zakopanym, 10 miejsce drużynowo oraz 17 miejsce indywidualnie podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Kanadzie.
2. Karolina Koś - zawodnik Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących "Podkarpacie" Przemyśl. Dyscyplina : biathlon, narciarstwo biegowe. Srebrna medalistka w Mistrzostwach Polski Niewidomych i Słabowidzących w biathlonie, Kościelisko-Kiry -bieg sprinterski oraz indywidualny, złota medalistka w Pucharze Polski Niewidomych i Słabowidzących w biathlonie, Kościelisko-Kiry - bieg sprinterski i srebrna medalistka w Pucharze Polski Niewidomych i Słabowidzących w biathlonie Kościelisko-Kiry - bieg indywidualny.
3. Blanka Zbylut - zawodnik UKS ASW Judo Jasło. Dyscyplina: judo. Złota medalistka w Mistrzostwach Polski Młodziczek w Rybniku, srebrna medalistka w Otwartych Mistrzostwach Polski AZS w Gliwicach.
4. Julia Zagórska -zawodnik UKS ASW Judo Jasło. Dyscyplina; Judo. Brązowa medalistka w Mistrzostwach Polski Młodziczek w Rybniku.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.