Od 2 kwietnia zamknięty został most na ul. Krajowickiej w Jaśle. Na czas prac budowlano-modernizacyjnych, wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu.
W związku z rozbudową mostu i częściowym zamknięciem ulicy Krajowickiej, wyznaczono trzy trasy objazdowe. Dwie trasy dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 30 ton oraz jedna dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wprowadzonego oznakowania.

Uwaga: Dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkoły podstawowej w Gamracie (Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle) Miasto Jasło zapewni, w czasie trwania prac, bezpłatny autobus.

Wartość inwestycji wynosi około 14,5 mln zł. Po jej zakończeniu szerokość jezdni z chodnikami wyniesie 9,5 m, a nośność obiektu będzie umożliwiała wprowadzenie ruchu dwukierunkowego. Środki na zadanie pochodzą z Rządowego Funduszu Polski Ład - Pogram Inwestycji Strategicznych - blisko 11 mln zł oraz z budżetu miasta - 3,5 mln zł.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.