Podczas weekendu, jasielscy policjanci zatrzymali dziewięć praw jazdy motocyklistom, którzy zbyt mocno "odkręcali" manetki w swoich pojazdach.
Dobre warunki atmosferyczne i wysoka temperatura spowodowały, że na drogach mogliśmy zaobserwować wzmożony ruch motocyklistów, którzy wybrali się w trasę lub na zloty, aby zainicjować nowy sezon. Jazda na motocyklu daje wiele radości, należy pamiętać jednak, aby zawsze zachować zdrowy rozsądek i stosować się do ograniczeń prędkości.

W ubiegły weekend, policjanci z jasielskiej drogówki czuwali nad tym, aby na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. Wpisując się w akcję pn. "Jednośladem bezpiecznie do celu" zwracali uwagę na przypadki przekraczania dopuszczalnej prędkości przez motocyklistów.

Mundurowi zatrzymali 9 praw jazdy tym, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. W sześciu przypadkach kierowcy otrzymali wysokie mandaty, natomiast w trzech, funkcjonariusze sporządzili wnioski o ukaranie do sądu.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.