Policja bez litości dla kierowców, posypały się wysokie mandaty po zmianie taryfikatora. Jednym z pierwszych ukaranych był mieszkaniec Osobnicy.
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poinformowała, że już w niedzielę (2 stycznia) policjanci ukarali pierwszych kierowców wyższymi mandatami.

Jednym z pierwszych ukaranych był 44-letni mieszkaniec Osobnicy, który w Brzostku pędził swoim BMW z prędkością 101 km/h. Jego portfel uszczuplił się o 1500 zł a na konto wpłynęło 10 punktów karnych. Mężczyzna stracił też prawo jazdy na 3 miesiące.

Rekordzista to 25-letni mieszkaniec Opacionki. - Kierując volkswagen, jechał przez miejscowość Brzostek, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, z prędkością 139 km/h. Mężczyzna oprócz utraty prawa jazdy, został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych oraz 10 punktami karnymi - poinformował st. asp. Jacek Bator z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.