Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej dwóch kierujących, którzy poruszali się zdecydowanie za szybko. Obaj zostali ukarani wysokimi mandatami oraz zostały im zatrzymane prawa jazdy na okres 3 miesięcy.
W poniedziałek, policjanci z jasielskiej grupy SPEED patrolowali drogę wojewódzką nr 993 na terenie naszego powiatu i krośnieńskiego. Przy pomocy radiowozu nieoznakowanego wyposażonego w wideorejestrator skutecznie hamowali zapędy tych, którzy decydowali się łamać przepisy.

W trakcie służby zatrzymali dwa prawa jazdy kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Pierwszy z nich, kierując motocyklem marki Triumph, pędził przez miejscowość Głojsce 115 km/h. Na jednośladzie przewoził także swojego 14-letniego syna. Mieszkaniec powiatu gdańskiego został ukarany mandatem w kwocie 2000 zł i 14 punktami karnymi.

Natomiast drugi, na ul. Dukielskiej w Nowym Żmigrodzie, jechał swoim suzuki z prędkością 102 km/h. Obywatel Węgier otrzymał mandat 1500 zł i 13 punktów karnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.