Funkcjonariusze z jasielskiej drogówki zatrzymali 9 praw jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Niechlubni rekordziści pędzili ponad 120 km/h, dodatkowo nie stosując się do linii podwójnej ciągłej.
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle przez cały weekend czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących po drogach krajowych oraz wojewódzkich powiatu jasielskiego i krośnieńskiego. Dodatkowo w piątek oraz w niedzielę, ich działania były częścią akcji "Prędkość", która była prowadzona na terenie całego woj. podkarpackiego.

Przy wykorzystaniu ręcznych mierników prędkości oraz radiowozu nieoznakowanego wyposażonego w wideorejestrator, skutecznie przerywali jazdę tym, którzy zdecydowanie zbyt mocno dociskali gaz w swoich pojazdach.

Od piątku do niedzieli, jasielscy policjanci zatrzymali 9 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Nie tylko stracili oni swoje prawa , ale także każdy z nich otrzymał wysoki mandat i punkty karne.

Niechlubnymi rekordzistami okazali się kierujący renault oraz peugeotem. Obywatel Mołdawii oraz mieszkaniec powiatu sanockiego pędzili "na pięćdziesiątce" 121 i 124 km/h. Dodatkowo przekroczyli linię podwójną ciągłą, podczas wyprzedzania innego pojazdu. Każdy z nich otrzymał mandat w kwocie 2700 zł, a na ich konta trafiło po 20 punktów karnych.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.