W tym i ubiegłym tygodniu, jasielscy funkcjonariusze, zatrzymali łącznie czterech mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Jeden z nich poszukiwany był listem gończym. Najdłużej, bo rok i dwa miesiące w zakładzie karnym, spędzi mieszkaniec Jasła.
Wiele osób wciąż próbuję ukrywać się przed organami ścigania, aby uniknąć pobytu w więzieniu. Policjanci podczas prowadzenia intensywnych czynności ustalają, namierzają i zatrzymują poszukiwanych.

W tym i w ubiegłym tygodniu, jasielscy funkcjonariusze zatrzymali łącznie czterech poszukiwanych. Mężczyźni byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Jaśle, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Najdłużej w zakładzie karnym spędzi 44-latek. Mieszkaniec Jasła, ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze jednego roku i dwóch miesięcy. Odpowiednio 4 i 5 miesięcy w więzieniu, spędzą również 60-latek i 43-latek. Młodszy z nich, poszukiwany był listem gończym wydanym przez jasielski sąd.

Czwarty z zatrzymanych mężczyzn, to mieszkaniec gminy Tarnowiec. 44-latek zgłaszając interwencję, został wylegitymowany przez mundurowych. Okazało się, że ma do odbycia karę zastępczą pozbawienia wolności w wymiarze 5 dni.

Wszyscy zatrzymani trafili już do zakładów karnych, gdzie odbywają zasądzone im kary.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.