17 - tyle praw jazdy, w ciągu czterech dni zatrzymali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.
Mimo wysokich mandatów, a także sporej liczby punktów karnych, niestety wciąż wielu kierowców decyduje się na świadome łamanie przepisów. W miniony weekend, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, zatrzymali łącznie 14 praw jazdy, za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Ujawnili także trzech kierujących, którzy prowadzili swoje pojazdy nie mając do tego uprawnień.

Najwyższe mandaty w kwocie 5 tys. i 4 tys. złotych, otrzymali kierowca lexusa oraz motocykla kawasaki. Obaj przekroczyli dopuszczalną prędkość w warunkach recydywy.

Ponadto, w miniony poniedziałek, nie tylko na terenie powiatu jasielskiego, ale także na obszarze całego kraju, prowadzone były działania "Prędkość". Jasielscy mundurowi, w tym dniu, ujawnili 49 przypadków przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Dodatkowo zatrzymali 3 prawa jazdy, za zbyt szybką jazdę w obszarze zabudowanym.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.