Piotr Jarecki z KS Speed Jasło zdobył brązowy medal w mistrzostwach Polski juniorów młodszych w biegach narciarskich.
Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych w biegach narciarskich odbyły się w miniony weekend (20 - 22 lutego) na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim.

Brązowy medal Piotra Jareckiego w mistrzostwa Polski juniorów w biegach narciarskich

Zawodnik jasielskiego klubu, pochodzący z Błażkowej, startował w kategorii juniora młodszego (rocznik 2003). W sprincie stylem klasycznym zajął 5. miejsce. Natomiast w biegu na 7,5 km Piotr Jarecki zdobył brązowy medal, osiągając czas 23:43,35. Zwyciężył Łukasz Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka) przed Adrianem Kiełbasą (LKS Erion Ptaszkowa).