Siatkarki UKS MOSiR Jasło przegrały dzisiaj (11 kwietnia) z z UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola 0-3 na turnieju półfinałowym o awans do II ligi rozgrywanym w Piastowie. Jaślanki zajęły ostatnie miejsce.
Dzisiejszy mecz nie miał już żadnego znaczenia dla jasielskiej drużyny, bowiem szanse na awans do turnieju finałowego zaprzepaściły wczoraj przegrywając ze Spartą Grodzisk Mazowiecki 0-3.

Trzecia porażka siatkarek UKS MOSiR Jasło

Był to mecz o honor i trzecie miejsce w turnieju z zespołem Akademii Siatkówki ze Zduńskiej Woli. Niestety, wróciły demony z sobotniego meczu. Jaślanki prowadziły, a potem następował przestój, rywalki zdobywały seryjnie punkty i podopieczne Marka Bajorka, który zastępował chorego trenera Leszka Wierzgacza, nie były już w stanie odrobić strat. - W trzecim secie grała już tylko sama młodzież - powiedział nam Marek Bajorek.

Nie był to udany turniej dla jasielskiej drużyny, która przegrała wszystkie trzy mecze z ŁKS Żeńska Siatkówka Łódź, Spartą Grodzisk Mazowiecki i UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola po 0-3. Jaślanki nie wygrały nawet seta.

UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola – UKS MOSiR Jasło 3-0 (25-18, 25-20, 25-15)
UKS MOSiR Jasło: Katarzyna Marcisz, Beata Kurczaba, Agnieszka Górniak, Aleksandra Lidwin, Monika Piróg, Dominika Dybaś, Angelika Dubiel (libero), Kinga Hap (libero) oraz Joanna Bernacka, Zuzanna Bernacka, Weronika Wolak - Libuszowska, Natalia Świder; trener Marek Bajorek.

W innym dzisiejszym meczu: UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3-0 (25-21, 25-18, 25-12).

Turniej wygrała Sparta Grodzisk Mazowiecki przed ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź (obie drużyny awansowały do finału), trzecie miejsce zajął UKS AS Zduńska Wola, a czwarte UKS MOSiR Jasło.