Zawodnicy rocznika 2009 zainaugurują tegoroczne zmagania turniejów kadr Okręgów i Podokręgów o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby. W najbliższą sobotę, 1 maja w Sanoku, na obiektach „Wiki”, dojdzie do rywalizacji chłopców do lat 12. W zmaganiach wezmą udział reprezentanci klubów terytorialnie przynależnych do Okręgów i Podokręgów będących w strukturach związku.
- W poprzednich latach te turnieje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony środowiska piłkarskiego, spełniały nie tylko rolę selekcji zawodników do poszczególnych kadr wojewódzkich, ale przede wszystkim propagowały zdrowy styl życia, integrowały uczestników, a także budowały pozytywny wizerunek naszego Związku – informuje trener koordynator Podkarpackiego ZPN Henryk Rożek, dodając jednocześnie, że w minionym roku, z powodu sytuacji epidemiologicznej należało zawiesić rywalizację – Doskonale wiemy, w jakiej sytuacji znajdowaliśmy się rok temu o podobnej porze. Sport zszedł na dalszy plan. Cieszymy się jednak, że teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by turnieje rozegrać na przełomie maja i czerwca.

Piłka nożna. Turniej o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN

Turniej w Sanoku, którego gospodarzem jest OZPN Krosno rozpoczyna rywalizację kadr Okręgów i Podokręgów. Kolejne zmagania odbędą się w połowie maja w Dębicy, a w szranki staną drużyny dziewcząt do lat 14, a następnie w Stalowej Woli rywalizować będą chłopcy z rocznika 2011. Już w czerwcu, w turnieju organizowanym przez Podokręg Rzeszów zmierzą się dziewczęta do lat 12, a całość zmagań zakończy rywalizacja chłopców do lat 11 w Jarosławiu.

Piłka nożna. Turniej o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN

Początek sobotniego turnieju o godz. 10:00, a harmonogram prezentujemy poniżej
Każdy turniej będzie transmitowany na kanale YouTube Podkarpackiego ZPN.

Piłka nożna. Turniej o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN


Lp. Godzina Reprezentacja Wynik Reprezentacja Boisko
1. 10:00 OZPN Krosno : OZPN Jarosław sztuczne
Podokręg Rzeszów : Podokręg Stalowa Wola naturalne
2. 10:30 Podokręg Rzeszów : OZPN Jarosław sztuczne
Podokręg Dębica : OZPN Krosno naturalne
3. 11:00 Podokręg Stalowa Wola : Podokręg Dębica sztuczne
- - - - - -
11:30 Przerwa na posiłek
4. 12:00 Podokręg Stalowa Wola : OZPN Krosno sztuczne
OZPN Jarosław : Podokręg Dębica naturalne
5. 12:30 OZPN Jarosław : Podokręg Stalowa Wola sztuczne
Podokręg Dębica : Podokręg Rzeszów naturalne
6. 13:00 Podokręg Rzeszów : OZPN Krosno naturalne
- - - - - -
13:45 Uroczyste zakończenie turnieju


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.