Jedna osoba zginęła po zderzeniu samochodu osobowego i cysterny na obwodnicy Leżajska.
Do wypadku doszło około godziny 17.30 na obwodnicy Leżajska, nieopodal zjazdu na Giedlarową.

- Z relacji świadków wynika, że ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. W wyniku zdarzenia ciężarówka przewróciła się i zapaliła, natomiast osobówka wjechała do rowu. Na miejscu trwa akcja ratowniczo-gaśnicza - informuje portal rzeszow112.pl

Kierowca ciężarówki zdołał wydostać się z kabiny jeszcze przed wybuchem pożaru. W wypadku zginął mężczyzna kierujący audi.

- Droga krajowa nr 77 jest całkowicie zablokowana, policjanci kierują na objazdy - przekazała portalowi rzeszow112 mówi podkomisarz Ewelina Wrona z biura rzecznika Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejsce wypadku zadysponowanych zostało 14 zastępów straży pożarnej, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z Leżajska.

Zobacz więcej zdjęć: Pożar ciężarówki na obwodnicy Leżajska!

Do podobnego w skutkach wypadku doszło 7 maja w Nowej Wsi na DK19 w powiecie krośnieńskim. Doszło wtedy do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych i samochodu osobowego. Pojazdy zapaliły się. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł kierujący ciężarówką.

Kliknij na zdjęcie:

Wypadek w Nowej Wsi na DK19
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.