W meczu XXXI kolejki klasy okręgowej Tempo Nienaszów wysoko pokonało Wisłok Sieniawa 6-0. Wszystkie gole drużyna Grzegorza Muni zdobyła w drugiej połowie, a pierwsze trzy w 10 minut!
I połowa meczu była wyrównana. Obie drużyny miały okazje do zdobycia goli, ale nie były to wyborne sytuacje podbramkowe. Ze strony gości najbliżsi pokonania Wiktora Cyrana byli Mateusz Krakoś, Mateusz Zajączkowski i Jakub Mazurkiewicz. - Powinniśmy strzelić dwa gole - ocenił szanse w pierwszych 45 minutach swojej drużyny trener Lech Czaja.

W II połowie Tempo w dziesięć minut zdobyło trzy gole. Udział przy bramkach Arkadiusza Majki, Marcina Walczyka i Łukasza Świątka miał Mateusz Kurdziel. Przy bramce Łukasza Świątka zagrywał z rogu Krzysztof Kiełtyka. Rzut karny wywalczył również Mateusz Kurdziel. Udane wejście miał Karol Musiał, który ustalił wynik meczu strzałem głową po dośrodkowaniu Grzegorza Muni. - Zostaliśmy w szatni. Po stracie trzech bramek mentalność zawodników spadła do poziomu zero - podsumował postawę swojej drużyny trener Lech Czaja.

W bramce Wisłoka debiutował Sebastian Śnieżek, dla którego był do prawdziwy chrzest bojowy w V lidze. - Pierwsza połowa była wyrównana z kilkoma groźnymi akcjami. Graliśmy dobrze, a w drugiej części meczu - świetnie. Graliśmy piłką, przeprowadziliśmy wiele składnych akcji, dominowaliśmy całkowicie - podsumował grę Tempa trener Grzegorz Munia.

W najbliższą środę Tempo Nienaszów gra na wyjeździe z LKS Czeluśnica, a Wisłok Sieniawa w Przysietnicy.

Mecz XXXI kolejki (23 maja):
Tempo Nienaszów - Wisłok Sieniawa 6-0 (0-0)
1-0 Arkadiusz Majka (47), 2-0 Marcin Walczyk (53), 3-0 Łukasz Świątek (56), 4-0 Marcin Walczyk (73), 5-0 Mateusz Kuciński (85, karny), 6-0 Karol Musiał (90)

Tempo: Wiktor Cyran - Euzebiusz Słota, Konrad Pęcak, Kamil Wietecha, Mateusz Kuciński - Łukasz Świątek (78 Dominik Romanek), Gabriel Gierlasiński, Krzysztof Kiełtyka (67 Arkadiusz Musiał) - Arkadiusz Majka (71 Miłosz Gierlasiński), Konrad Łukaszewski (46 Mateusz Kurdziel) - Marcin Walczyk (85 Karol Musiał); na ławce rezerwowych: Mateusz Jurczyk; trener Grzegorz Munia.
Wisłok: Sebastian Śnieżek - Paweł Wityński, Mateusz Oleniacz, Karol Moszczyński, Dawid Kasperkowicz, Bartłomiej Nawrocki, Nazar Partuta (66 Dariusz Szajna), Jakub Mazurkiewicz, Mateusz Krakoś, Daniel Jucha (75 Paweł Deńko), Mateusz Zajączkowski (51 Tomasz Marcinik); trener Lech Czaja.
Sędziowali: Piotr Farion oraz Krzysztof Łuksa i Tomasz Pikuła. Żółta kartka: Tomasz Marcinik. Widzów 180.

W pozostałych meczach XXXI kolejki:
Przełęcz Dukla - Cosmos Nowotaniec 1-0 (1-0): 1-0 Tomasz Mierzejewski (45).
Zamczysko Odrzykoń - Brzozovia Brzozów 4-1 (1-0): 1-0 Patryk Orzechowski (42), 2-0 Bartosz Lenart (48), 3-0 Mirosław Ziobro (65), 3-1 Dawid Pilszak (80), 4-1 Mateusz Urbanek (88).
Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka 1-1 (0-0): 0-1 Robert Haduch (47), 1-1 Tomasz Janusz (78).
Markiewicza Krosno - Orzeł Faliszówka 2-1 (0-0): 0-1 Kamil Paluch (54), 1-1 Oleh Churko (68), 2-1 Oleh Churko (90).
Iskra Przysietnica - Bieszczady Arłamów Ustrzyki Dolne 1-3 (0-3): 0-1 Hanson Kumah-Doe (6), 0-2 Krystian Frączek (27), 0-3 Radosław Macnar (39), 1-3 Krzysztof Bieda (48).
Szarotka Uherce - Nafta Jedlicze 1-3 (1-2): 1-0 Maciej Kuzicki (5), 1-1 Jakub Krawczyk (25), 1-2 Damian Limberger (35), 1-3 Damian Limberger (65).