Wiemy jakie drużyny awansowały w niedokończonym - ze względu na pandemię koronawirusa - sezonie piłkarskim 2019/20.
Zespół Orzekający nr 3 w Krośnie Wydziału Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej poinformował w opublikowanym komunikacie, że zgodnie z uchwałą zarządu Podkarpackiego ZPN rozgrywki sezonu 2019/2020 zostały zakończone po rundzie jesiennej. Zarząd Podkarpackiego ZPN postanowił, że nie będzie spadków w poszczególnych klasach. Grupy rozgrywkowe zostaną powiększone o drużyny awansujące. Kluby, które zrezygnują z awansu lub zgłoszą drużynę do klasy niższej nie będą z tego tytułu ponosić sankcji regulaminowych. Przy równej ilości punktów o miejscu w tabeli i awansie do klasy wyższej decyduje lepsza różnica bramek z całej rundy.

Z klasy okręgowej awans do IV ligi podkarpackiej uzyskała drużyna JKS Czarni Jasło. Z klasy A seniorów do klasy okręgowej awansowały: Szarotka Uherce (z grupy I), Grabowianka Grabówka i Beskid Posada Górna (z grupy II) oraz Orzeł Faliszówka i Ostoja Kołaczyce (z grupy III).
Natomiast z klasy B do A seniorów awansowały: Bieszczady Jankowce i Nelson Polańczyk (z grupy I), Wiki Sanok i Orkan Markowce (z grupy II), LKS Górki i Błękitni Jasienica Rosielna (z grupy III), Burza Rogi i Guzikówka Krosno (z grupy IV), Nafta Chorkówka i Tęcza Zręcin (z grupy V) oraz Wisłoka Niegłowice i Standart Święcany (z grupy VI).

W rozgrywkach młodzieżowych do podkarpackiej ligi juniorów starszych awansowała drużyna OKS Markiewicza Krosno, a do podkarpackiej ligi juniorów młodszych - Start Rymanów. Do klasy okręgowej juniorów starszych awansowały: Bieszczady Ustrzyki Dolne, Partyzant Targowiska, Tęcza Zręcin i Huragan Zarzecze. Natomiast do klasy okręgowej juniorów młodszych wywalczyły awans: Cosmos Nowotaniec, Płomień Zmiennica i LKS Lubatowa.