Od 28 czerwca do 14 lipca potrwają spotkania w ramach Wakacyjnych Teatrów Profilaktycznych.
W tym roku Jasielski Dom Kultury zorganizuje imprezy w świetlicy osiedlowej w Gamracie, Przystanku „Kwiatowa”, Domu Ludowym w Kaczorowach, na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Parku Miejskim, Domu Ludowym w Żółkowie, osiedlu Kopernika, Domu Ludowym w Hankówce oraz na stadionie Rafinerii.

Jasielski Dom Kultury, jak co roku przygotował atrakcyjną ofertę na wspólne spędzenie wolnego czasu rodziców, dziadków i dzieci. Tym razem bawić ich będą: krakowski teatr ognia Los Fuegos, Agencja Eventowa Wertini, Agencja Artystyczna Amatum, clown Aleksander oraz krakowski teatr Szczęście. Działania artystyczne prowadzić będą również instruktorzy JDK.

Szczegółowe informacje dostępne są na afiszach.

Wakacyjne Spotkania Artystyczne współfinansowane są z pieniędzy Miasta Jasła w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.