Policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali w Kołaczycach poszukiwanego mężczyznę. Wpadł w ręce mundurowych, po tym jak przeszedł przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.
Poszukiwany 45-letni mieszkaniec Jasła ukrywał się przed organami ścigania, ponieważ ciąży na nim kara 4 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny doszło w minioną sobotę (10 lipca) około godziny 20 w Kołaczycach. - Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, realizujący zadania prewencyjne związane z zapewnieniem bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, zauważyli mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Podczas interwencji okazało się, że legitymowany 45-letni jaślanin jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności - relacjonuje podkomisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy jasielskiej policji.

Za popełnione wykroczenie policjanci udzielili 45-latkowi pouczenia. - Ze względu na status osoby poszukiwanej, został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego - dodał rzecznik.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.