Zespół Orzekający nr 3 Wydziału Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oficjalnie poinformował jakie drużyny awansowały, a jakie spadły w okręgu krośnieńskim w zakończonym sezonie 2020/21.
W klasie okręgowej seniorów 1. miejsce i awans do IV ligi podkarpackiej zdobyły Bieszczady Arłamów Ustrzyki Dolne. Z klasy okręgowej do klasy A spadły: Orzeł Faliszówka, LKS Czeluśnica, Kotwica Korczyna, LKS Skołyszyn, Iskra Przysietnica i Brzozovia Brzozów.

Z klasy A do klasy okręgowej seniorów awansowały drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach: Wiki Sanok, Cisy Jabłonica Polska (obydwie po raz pierwszy w swojej historii) i Zamczysko Mrukowa (powrót po 4 sezonach).

Z klasy A do klasy B spadają drużyny, które w swoich grupach zajęły miejsca:
Grupa I:
- 11. Bieszczady Jankowce /z najmniejszym przelicznikiem punktowym na jeden mecz 0,96/
- 12. Remix Niebieszczany
- 13. Victoria Pakoszówka
- 14. Nelson Polańczyk
- 15. Szarotka Nowosielce
Grupa II:
- 13 . UKS Guzikówka /z mniejszym przelicznikiem punktowym na jeden mecz 1,03/
- 14. LKS Lubatowa
- 15. Burza Rogi
- 16. LKS Golcowa
- 17. Huragan Jasionka
Grupa III:
- 12. Victoria Kobylany
- 13. Standart Święcany
- 14. Sparta Osobnica
- 15. Wisłoka Niegłowice

Z klasy B do klasy A seniorów awansowały drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w swoich gruopach: LKS Czaszyn, LKS Pisarowce, LKS Izdebki, Jasiołka Jaśliska, WKS Wojaszówka i Liwocz Brzyska.

Rozgrywki młodzieżowe

Klasa „O” juniorów starszych
Do podkarpackiej ligi juniorów starszych awansowała Brzozovia Brzozów
Do podkarpackiej ligi juniorów młodszych awansował LKS Skołyszyn

Z klasy A juniorów starszych do klasy okręgowej juniorów starszych awansowały drużyny, które zajęły 1. miejsca w swoich grupach: Cosmos Nowotaniec, Kotwica Korczyna, Huragan Jasionka i Tempo Nienaszów.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.