Zabawy ruchowe, pokaz iluzji, żonglerki i wspólne muzykowanie na ponad 20 instrumentach z klaunem Feliksem - to tylko kilka atrakcji, jakie czekały na dzieci podczas kolejnego spotkania w ramach Wakacyjnych Teatrów Profilaktycznych w Jaśle.
We wtorek, 13 lipca, milusińscy z osiedli Ulaszowice, Brzyszczki i Hankówka spędzili wesołe popołudnie z klaunem Feliksem. Oprócz aktorów krakowskiego Teatru Szczęście dzieci bawili instruktorzy Jasielskiego Domu Kultury.

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne w Jaśle. Zabawa z klaunem w Hankówce

Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe impreza odbyła się we wnętrzu domu osiedlowego, co nie zmąciło dobrego samopoczucia najmłodszych. Imprezę rozpoczął krótkim koncertem dla dzieci Olek Talkowski, krakowski aktor i performer. Podczas spotkania dzieci poznały atrybuty klauna, wzięły udział w pokazie iluzji, improwizacji, a jako asystenci klauna, musieli wykazać się refleksem i szybkością łapiąc m.in. obręcze, które rzucał im Feliks. Chętni zagrali w Wielkiej Orkiestrze Klauna Feliksa. Nie zabrakło również fanów zwierzątek z balonów, które na życzenie najmłodszych wykonywał sam Feliks. Dużym powodzeniem cieszyły się warsztaty plastyczne.

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne w Jaśle. Zabawa z klaunem w Hankówce

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne współfinansowane są przez Miasto Jasło w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.