Policjanci z jasielskiej drogówki po raz kolejny realizowali działania pn. Trzeźwy poranek. Podczas wtorkowej akcji, funkcjonariusze skontrolowali w powiecie jasielskim łącznie 860 kierujących. 6 z nich straciło uprawnienia do kierowania, ponieważ kierowali pojazdami, będąc pod wpływem alkoholu.
Wczoraj (20.07) na drogach powiatu jasielskiego policjanci z wydziału ruchu drogowego realizowali zadania związane z ujawnianiem i eliminowaniem z ruchu nietrzeźwych kierujących w ramach akcji „Trzeźwy poranek”.

- Mundurowi prowadzili kontrole stanu trzeźwości kierujących pojazdami w wyznaczonych punktach kontrolnych. Łącznie sprawdzili stan trzeźwości 860 kierujących. Efektem wczorajszych działań było zatrzymanie 6 kierujących, którzy prowadzili pojazd będąc pod wpływem alkoholu - informuje podkomisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

Trzej kierujący odpowiedzą za popełnienie wykroczenia, pozostali muszą liczyć się z odpowiedzialnością za popełnienie przestępstwa.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.