Po raz kolejny policjanci z jasielskiej drogówki realizowali na drogach powiatu działania mające na celu eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.
W poniedziałek (12 lipca) od rana na drogach powiatu jasielskiego można było spotkać więcej patroli ruchu drogowego. Funkcjonariusze realizowali zadania związane z ujawnianiem i eliminowaniem z ruchu nietrzeźwych kierujących w ramach akcji "Trzeźwy poranek".

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrole stanu trzeźwości kierujących pojazdami w wyznaczonych punktach kontrolnych.

- Mundurowi sprawdzili łącznie stan trzeźwości u 850 kierujących. W wyniku prowadzonych działań ujawnili 6 kierujących, którzy prowadzili pojazd pod wpływem alkoholu. Trzej kierujący odpowiedzą za popełnienie wykroczenia, pozostali muszą liczyć się z odpowiedzialnością za popełnienie przestępstwa - informuje podkomisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.