Na podkarpackich drogach w niedzielę 5 września zginęło dwóch motocyklistów i jeden pieszy. Do tragicznych wypadku doszło w miejscowości Wietlin, Przeczyca i Dąbrowa.
To była tragiczna niedziela na podkarpackich drogach.

Do pierwszego z wypadków doszło około godz. 13:00 w miejscowości Przeczyca w powiecie dębickim. Kierujący motocyklem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w chodnik a następnie w barierki mostu. Mężczyzna zginął na miejscu.

Drugi wypadek wydarzył się wieczorem w miejscowości Wietlin w powiecie jarosławskim. Kierujący oplem najechał na tył motocyklisty, którego zepchnął z drogi do przydrożnego rowu a następnie przygniótł go autem. Niestety życia 26-latka nie udało się uratować.

Około godz. 21 w miejscowości Dąbrowa w powiecie rzeszowskim na drodze krajowej nr 94 doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Życia mężczyzny nie udało się uratować.

W sobotę do tragicznego wypadku również z udziałem motocyklisty doszło w miejscowości Pantalowice w powiecie przeworskim. Kierujący motocyklem marki Yamaha, najechał na tył przyczepy ciągniętej przez ciągnik rolniczy. 22-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Mimo udzielonej pomocy, mężczyzna zmarł w szpitalu.

W piątek przed godz. 15 na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Paszczyna w powiecie dębickim kierujący leksusem prawdopodobnie stracił przytomność i uderzył w bariery. Mimo reanimacji życia 57-latka nie udało się uratować. W wypadki zginał biznesmen Stanisław Kosoń, właściciel kilku galerii handlowych na Podkarpaciu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.