Policjanci mieleckiego wydziału ruchu drogowego interweniowali w Tuszymie, gdzie nietrzeźwy kierujący wypadł z drogi i taranując ogrodzenie, wjechał na posesję.
W czwartek (16 września) około godz. 20:00 mielecki patrol wydziału ruchu drogowego został zadysponowany do miejscowości Tuszyma, gdzie według zgłoszenia kierujący oplem wjechał na posesję, niszcząc ogrodzenie. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem, tuż po zdarzeniu oddalił się. W rozmowie ze świadkami funkcjonariusze ustalili, kto w chwili zdarzenia kierował oplem. Policjanci zastali mężczyznę w domu. To 41-letni mieszkaniec gminy Przecław.

Urządzenie do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało u mężczyzny 3 promile alkoholu. Kierujący oplem został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień. Za ten czyn mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.