Karolina Polak wyśpiewała II miejsce na V Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Kielcach w kategorii wokalistów do lat 15. Wokalistka Jasielskiego Domu Kultury zaśpiewała "Ciszę -Modlitwę katyńską".
Karolina Polak wyśpiewała II miejsce na V Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Kielcach w kategorii wokalistów do lat 15. Wokalistka Jasielskiego Domu Kultury zaśpiewała "Ciszę -Modlitwę katyńską" z tekstem i muzyką Tomasza Struzika. Festiwal odbył się w sobotę (25 września) w Kielcach.

Organizatorem wydarzenia byli: Młodzieżowy Dom Kultury, we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Dzieci i Młodzieży Uzdolnionej w Kielcach oraz przy pomocy Domu Środowisk Twórczych – Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach. Patronat honorowy nad festiwalem objął Prezydent Miasta Kielce. Celem organizatorów imprezy jest pielęgnowanie pamięci o wydarzeniach, które zmieniły losy naszej Ojczyzny oraz wspieranie wychowania patriotycznego młodego i starszego pokolenia poprzez formy aktywności artystycznej.

W tym roku w V Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Kielcach wzięli udział wokaliści – soliści i zespoły kameralne, uczniowie oraz osoby dorosłe.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.