Policjanci przedstawili zarzuty mężczyźnie, który ukradł betoniarkę z terenu budowy domu. Do skradzionej betoniarki dotarli po śladach kół.
W minionym miesiącu, policjanci udali się na teren budowy domu w gminie Jeżowe, z której według zgłaszającego, niezany mężczyzna wyprowadził w nocy betoniarkę. Zgłaszający oszacował straty na kwotę 1500 złotych. Funkcjonariusze prześledzili ślady kół, ustalając kierunek, w którym oddalił się sprawca ze skradzioną betoniarką. Ślady doprowadziły policjantów na poseję po drugiej stronie wsi, gdzie znaleziono skradziony sprzęt.

Okazało się, że właściciel posesji nabył betoniarkę od swojego 59-letniego kolegi. Na jej odbiór umówił się na łące, w pobliżu budowy domu, z terenu której 59-latek ukradł sprzęt.

Teraz obaj mężczyźni odpowiedzą za popełnione przestępstwa. Jeden za kradzież, drugi za paserstwo. Za oba te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.