W Lisowie oraz Jabłonicy przy Szkole Podstawowej wybudowano wielofunkcyjne boiska sportowe.
Zrealizowane zostały dwa zadania polegające na budowie boisk sportowych przy Szkole Podstawowej w Lisowie oraz Szkole Podstawowej w Jabłonicy.

„Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Lisowie”. Przedmiotem inwestycji była budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 32x17 m o nawierzchni poliuretanowej. Boisko ma charakter obiektu sportowego, rekreacyjnego, ogólnodostępnego dla uczniów SP w Lisowie i mieszkańców Gminy Skołyszyn. Boisko jest przeznaczone do uprawiania wielu dyscyplin sportowych, w tym m.in. piłki nożnej i piłki ręcznej, siatkówki oraz koszykówki. Planowany termin zakończenia prac to 20 sierpnia 2021 roku. Koszt realizacji zadania wyniósł 240 tysięcy złotych i został sfinansowany z budżetu Gminy Skołyszyn.

boisko sportowe

Prace zakończyły się także przy budowie boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Jabłonicy. W ramach inwestycji powstała także bieżnia do skoku w dal oraz nowoczesna trybuna terenowa. Całkowity koszt realizacji zadania wyniósł blisko 280 tysięcy złotych i został w całości sfinansowany ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.