Akcja "Znicz" na podkarpackich drogach, funkcjonariusze zadbają o płynność ruchu w pobliżu cmentarzy i na drogach dojazdowych do tych miejsc.
Jak co roku, policjanci przystąpią do działań "Znicz". Wzmożone działania rozpoczęły się w piątek (29 października) i potrwają do wtorku (2 listopada). 1 listopada oraz bezpośrednio przed i po święcie, na drogach oraz w pobliżu cmentarzy spodziewamy się znacznego wzrostu natężenia ruchu. Podkarpaccy policjanci na bieżąco będą monitorować nasilenie ruchu i reagować na pojawiające się utrudnienia.

Podstawowym celem prowadzonych działań będzie zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu, zarówno pieszym, jak i zmotoryzowanym. Policjanci zwrócą szczególną uwagę na przekraczanie dozwolonej prędkości, trzeźwość kierujących, dostosowanie oświetlenia pojazdów do pory dnia i panujących warunków. Najważniejszym zadaniem policjantów będzie utrzymanie płynności ruchu w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych do nich oraz głównych ciągach komunikacyjnych. W przypadkach pojawienia się znacznych utrudnień, funkcjonariusze drogówki podejmą ręczną regulację ruchem.

Policjanci przypominają również, że w niedzielę i w poniedziałek, obowiązywać będą zakazy w poruszaniu się samochodów o masie powyżej 12 ton:
31 października 2021 r. (niedziela) w godz. od 18.00 do 22.00
1 listopada 2021 r. (poniedziałek) w godz. od 8.00 do 22.00

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.