Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości.
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (6 listopada) po godz. 18, w miejscowości Strachocina w powiecie sanockim. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący mazdą stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Po przeprowadzeniu badania na stan trzeźwości okazało się, że kierujący pojazdem, 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jest nietrzeźwy.

Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia. 32-latek jechał sam. W wyniku zdarzenia nie odniósł obrażeń.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny. Mężczyzna nie uniknie także odpowiedzialności za popełnione wykroczenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.