W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki "Zaczytani".
W listopadzie odbyło się spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki "Zaczytani" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle gdzie rozmawiali o książce Julii Lee "Dziennik śledztwa Nancy Parker".

Julia Lee umieściła akcję swojej powieści w 1920 roku w Anglii. Nancy Parker, główna bohaterka książki, ma czternaście lat, jest miłośniczką zagadek kryminalnych, właśnie skończyła szkołę i poszukuje pierwszej pracy. Marzy, by zostać detektywem, ale los sprawia, że otrzymuje posadę służącej w wakacyjnym domu pani Bryce. Spodziewa się, że zanudzi się na śmierć. Jednak ma okazję zająć się tym, co lubi najbardziej czyli prowadzeniem prywatnego śledztwa. Tak się składa, że w okolicy ktoś dopuszcza się drobnych kradzieży, a sama pani Bryce i jej domostwo skrywa wiele tajemnic. Kto zamieszany jest w przestępstwa? Przeczytajcie sami, bo czyta się szybko i z przyjemnością.

Pozazdrościliśmy Nancy Parker prowadzenia śledztwa i sami zmieniliśmy się w detektywów starając się rozwikłać zagadki kryminalne podczas gry w "Tajemnicze domostwo".