Jakub Świszcz ze Szkoły Podstawowej im. ks. Piotra Skargi w Warzycach został nagrodzony w Senacie RP w konkursie "List do Taty".
Jakub Świszcz ze Szkoły Podstawowej im. ks. Piotra Skargi w Warzycach otrzymał wyróżnienie w 6. edycji konkursu "List do Taty", zorganizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Fundacją im. Cyryla i Metodego - Inicjatywa Tato.Net pod honorowym patronatem rzecznika praw dziecka Mikołaja Pawlaka.

laureaci konkursu

Gala rozdania nagród, w której wzięli udział Piotr Świszcz - tata Jakuba i Wojciech Piękoś - wójt Gminy Jasło, odbyła się 24 listopada br. w Senacie RP. Jakub reprezentował okręg wyborczy senator Alicji Zając.

Jakub Świszcz

Na obecną edycję "Listów do Taty" nadesłano ponad 2800 listów, w przeprowadzeniu konkursu w swoich okręgach wyborczych - na 100 senatorów zgłosiło się 46. Celem konkursu, adresowanego do uczniów klas czwartych i piątych szkoły podstawowej, było skierowanie uwagi na niezastąpioną rolę ojca w życiu dziecka. Jego uczestnicy mieli za zadanie napisać list na temat: kim jest i co dla mnie znaczy mój tata.
Podczas pobytu w Warszawie laureaci konkursu zwiedzili parlament i Centrum Nauki Kopernik.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.