W Bączalu Górnym zakończył się remont placu zabaw dla dzieci.
Zakończone zostały prace na placu zabaw dla dzieci obok Domu Ludowego w Bączalu Górnym. W ciągu kilku ostatnich miesięcy teren przy Domu Ludowym zmienił się nie do poznania. Powstał nowoczesny i funkcjonalny plac zabaw, który zapewni bezpieczną rekreację i miejsce do zabawy dzieciom korzystającym z tego miejsca.

Teren został doposażony w trzy nowe urządzenia zabawowe: huśtawkę podwójną, huśtawkę wagową, karuzelę talerzową z ławeczkami. Ponadto swoje miejsce znalazły urządzenia zabawowe zakupione w 2019 roku i sfinansowane z budżetu Gminy Skołyszyn.

Ostatnim etapem prac był montaż bezpiecznej nawierzchni - pierwszej tego typu w Gminie Skołyszyn, która zapewni bezpieczeństwo użytkownikom w trakcie aktywnego spędzanie czasu przez rodziny z dziećmi. Gruntowna modernizacja placu zabaw przy Domu Ludowym w Bączalu Górnym była możliwa dzięki przystawieniu do projektu w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021 - 2025 w ramach działania służącego realizacji Sołeckich Strategii Rozwoju Wsi
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.